O krmivech Spillers

 • Ikona

  VĚDECKÉ ZÁZEMÍ

 • Ikona

  100% PŘÍRODNÍ BEZ KONZERVANTŮ

 • Ikona

  100% GARANCE

 • Ikona

  100% DOPING FREE

 • Ikona

  VÍCE NEŽ 40 DRUHŮ

 • Ikona

  RECEPTURY BEZ CELÝCH OBILOVIN

 • Ikona

  70 LET TRADICE

   

​Tradice výroby krmiv pro koně téměř 70 let

​Tradice výroby krmiv pro koně téměř 70 let​Firma Spillers započala svůj výzkum v oblasti výživy koní již v roce 1950. O osm let později na britský trh uvedla vůbec první kompletní granule pro koně – Horse and pony cubes.


Díky téměř 70 letům výzkumů a inovací v oblasti výživy koní jsme i nadále lídry ve svém oboru. S nadšením zlepšujeme životy koní a poníků, ať už je vaším cílem vrcholová výkonnost nebo vám jednoduše záleží „jen“ na zdraví svého koňského přítele. S našimi nutričními specialisty vám zaručujeme, že poskytujeme jen tu nejlepší výživu.​

 

Následujte nás. Vyrábíme… KRMIVA S TRADICÍ

Věda pro Spillers

Věda pro SpillersWALTHAM® Pet Nutrition Centre – naše vědecké zázemí, díky kterému posouváme porozumění výživě koní na nadčasovou úroveň. WALTHAM® spolupracuje s odborníky z řad veterinářů, chovatelů, vědců a krmivářů z celého světa. Díky tomu neustále prohlubujeme naše znalosti o tom, jak výživa ovlivňuje zdraví, chování, psychickou pohodu a výkonnost každého koně. S vědeckou základnou WALTHAM® Pet Nutrition Centre jsme jednoduše vždy o krok napřed.

100% Přírodní

100% PřírodníVšechna naše krmiva jsou stoprocentně přírodní bez přidaných konzervantů a barviv. Všechna krmiva jsou „GMO FREE“, tzn. neobsahují geneticky modifikované suroviny.

100% BEZPEČNOST

100% BEZPEČNOSTVeškeré suroviny splňují stejné standardy jako pro lidskou spotřebu. Denně je kontrolujeme v laboratoři tak, abychom se ujistili, že splňují naše interní normy a normy třetích stran. Tyto procesy nás ujišťují, že krmiva jsou top kvality, bezpečná pro koně a působí tak, jak deklarujeme.

BETA UFAS NOPS

BETA UFAS NOPSCertifikát BETA UFAS NOPS garantuje, že krmiva neobsahují žádné nepovolené či dopingové látky a jsou v tomto ohledu bezpečná pro všechny koně startující v soutěžích dle pravidel Mezinárodní jezdecké federace (FEI) a Jockey Clubu.

GMP+

GMP+Správná výrobní praxe – mezinárodní zabezpečení zdravotní nezávadnosti ve všech fázích potravinového řetězce. Je přísnější, než legislativní požadavky a zaručuje to, že vyrobená produkce je bezpečná pro zvířata, lidi a životní prostředí.

ISO 22000

ISO 22000Systém bezpečnosti potravin – mezinárodní norma, která zaručuje, že krmiva jsou vyrobena s nadstandartními požadavky na bezpečnost – stejná jako pro lidskou spotřebu. Zaručuje bezpečnost potravin (krmiv) daleko nad rámec minimálních požadavků.

ISO 9001:2008

ISO 9001:2008Systém managementu kvality ISO 9001:2008 zaručuje stabilní kvalitativní úroveň.

KRMIVA TÝMU GBR

KRMIVA TÝMU GBROficiální dodavetel krmiv reprezentačního týmu Velké Británie. Spillers patří mezi oficiální dodavatele krmiv reprezentačních týmů Velké Británie, USA, Irska a Španělska